boxed
color
http://www.minties.vilnius.lm.lt/wp-content/themes/smartbox-installable/
http://www.minties.vilnius.lm.lt/
#26ade4
style2
tel./faks. (8 5) 245 66 90
Erfurto g. 23, LT-04220 Vilnius

Savivalda

Vilniaus „Minties“ gimnazijos taryba 2015-2016 m.m.:

Tėvai

Eil. Nr.Vardas, PavardėAtstovaujama klasė
1.Irma PurkėnienėIb
2. Sigitas PurkėnasIb
3.Raminta VyšniauskienėIIb
4.Laura BaronaitėIIIb
5. Larisa ValentinovičIIId
6.Arūnas RagainisIVc

Moksleiviai

Eil. Nr.Vardas, pavardėAtstovaujama klasė
1.Justė KavaliauskaitėIIIa
2.Ugnė DirginčiūtėIVc
3.Augustina DaukšytėIIId
4.Paulina JurgaitytėIIa
5.Steponas PilkauskasIIIa

Mokytojai

Eil. Nr.Vardas, pavardėDėstomas dalykas
1.Jolita BaltrūnaitėIstorija
2.Rimas LiepinaitisKūno kultūra
3.Stasys MolisBiologija
4.Dangira ŠližienėChemija
5.Vitalija MalinauskienėAnglų k.

Gimnazijos mokinių tarybos nariai:

http://mintiesmt.lt/

https://www.facebook.com/mintiesmt.lt/?fref=ts

Eil. Nr.Vardas, PavardėKlasė
1.Justė Kavaliauskaitė IIIa
2.Kotryna RybelytėIIIa
3.Evelina PetkoIVc
4.Arnold NedoginIVc
5.Saulutė PalivonaitėIVc
6.Paulina JurgaitytėIIa
7.Kotryna RudokaitėIVb
8.Ugnė DirginčiūtėIIc
9.Marija MiltienytėIId
10.Gabrielė ZagornytėIIa
11.Aringas GriežėIVc
12.Aurimas Bachanovičius IVc
13.Kristina LežnevičIVc

I – IV gimnazijos klasių seniūnai:

KlasėSeniūnai
IIaIndrė Šverčiauskaitė
IIbBeatričė Misiukonytė
IIcDeimantė Šumauskaitė
IIdMarija Miltienytė
IIIaSteponas Pilkauskas
IIIbKarolis Abromavičius
IIIcJustina Vanagaitė
IIIdAugustina Mikėnaitė
IVaTomas Točionis
IVbArnas Uždavinys

Metodinės tarybos nariai:

Metodinės tarybos pirmininkė – Vilma Jonušienė

Metodinė grupėPirmininkas
Užsienio kalbų metodinė grupėAsta Malinauskaitė Ludanavičė
Matematikos ir informacinių technologijųVytas Saulevičius
Menų ir technologijų metodinė grupėGalina Jurkūnienė
Lietuvių kalbos metodinė grupėArūnas Dagys
Socialinių mokslų metodinė grupėJolita Baltrūnaitė
Gamtos mokslų metodinė grupėStasys Molis
Klasių vadovų metodinė grupėVilma Milienė

 

Tėvų komiteto nariai:

KlasėKlasės vadovasTėvų komiteto atstovas
IIaVilma Milienė
IIbVitalija Malinauskienė
IIcIrma Patkauskienė
IIdRūta Fedotova
IIIaIrena KanišauskaitėMarius Pilkauskas
IIIbNijolė GudžiūnienėLaura Baronaitė
IIIcLiudmila Bareikienė
IIIdStasys MolisLarisa Valentinovič
IVaJurgita DabrovolskienėČeslov Išora
IVbDiana LavrinovičRosita Čivilytė
IVcVilma JonušienėAlina Lažnevič
default
...
none
#6E787E
off
none
loading
#6E787E
off