bir

Ar žinote, kada švenčiama Neptūnalija? Kaip visų planetų pavadinimai susiję su senąja graikų mitologija? Kokia planeta buvo pirmoji, atrasta teleskopu? Kokia planeta dar buvo vadinama Ugnimi, Ugnies žvaigžde, Raudonąja planeta? Į šiuos ir kitus klausimus atsakė II gimnazijos klasių mokiniai. Mokiniai apibūdino planetas (jų kilmę, sandarą, sąsajas su mitologija), pristatė kūrybinius darbus (piešinius, eilėraščius). Renginį vedė Rusnė ir Erika. Projektui mokinius ruošė lietuvių kalbos ir literatūros, fizikos ir dailės mokytojai.

Laurynas (II a) pastebėjo, kad šis projektinis darbas buvo naudingas tuo, jog mokiniai daugiau sužinojo apie planetas ir jų atsiradimą. Projektas paskatino  dirbti grupėmis ir suteikė galimybę labiau atitolti nuo tradicinių pamokų ir streso.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja J. Dabrovolskienė,

fizikos mokytojas S. A. Valčiukas,